Ataşehir Kombi Bakım Servisi

Ataşehir Kombi Bakım Servisi

Ataşehir  Kombi Servisi; Ataşehir kombi servisi çok kısa bir zaman dilimi içerisinde Ataşehir’deki tüm semtlere kaliteli ve garantili Kombi servis hizmeti götürmeyi başarmıştır. Her geçen gün kendini geliştirmekte olan firmamız bu süreç içerisinde altyapısında da büyümeye giderek vermiş olduğu hizmetin kalitesini arttırmaktadır. Verdiğimiz tüm hizmetlerin 1 yıl parça ve işçilik garantisi altındadır.

Ataşehir  Kombi Servisi, tüm markaların bakım, montaj ve arıza giderme işlemlerini yapmaktadır.

Ataşehir  Kombi Servisi konusunda alanında en kaliteli hizmeti veren firmamız İstanbul Anadolu Yakası’nın her tarafına servis imkanı sunmaktadır. Kombilerinizin bakım, montaj ve arıza giderme işlemlerini en kısa süre içerisinde çözüme ulaştırıyoruz.

Marka Ayırt Etmeksizin Tüm Kombileriniz’in Bakımını ve Tamirini Yapıyoruz.
Sizin Memnuniyetiniz Bizim Önceliğimiz. Bizi Arayın : +90531 939 58 37 / +90536 347 54 97

kombi_bakim_servis

Firmamız uzun yıllardır Ataşehir  Kombi Servisi olarak Anadolu Yakası ‘nın tüm noktalarında satış sonrası hizmeti vermektedir. Ataşehir  Kombi Servisi tüm donanımsal arızaların giderilmesi için sürekli eğitimlere katılıp gelişmektedir. Bu sayede müşterilerin en huzurlu ve ferah ortamda yaşanması sağlanacaktır.

Size bir telefon kadar yakın olan Ataşehir  Kombi Servisi ile cihazınızın yıllık bakımlarını yaptırabilirsiniz. Bu sayede cihaz daha sağlıklı bir ısı üretimi oluşturacak. Ayrıca yapılan çalışmaların titizlikle yürütüldüğü firmamız, tüm müşterilerine standartların üzerinde bir kombi servisi hizmeti sunmaktadır.

Ataşehir Bölgesi Hizmet Verdiğimiz Semtler

 1. Atatürk
 2. Ferhatpaşa
 3. İçerenköy
 4. Kayışdağı
 5. Küçükbakkalköy
 6. Mustafakemal
 7. Örnek Mahallesi
 8. Yeniçamlıca
 9. Yenisahra
 10. Esatpaşa
 11. İnönü Mahallesi
 12. Fetih Mahallesi