Maltepe Kombi Bakım Servisi

Maltepe Kombi Bakım Servisi

Maltepe Kombi Servisi; Maltepe kombi servisi çok kısa bir zaman dilimi içerisinde Maltepe’deki tüm semtlere kaliteli ve garantili Kombi servis hizmeti götürmeyi başarmıştır. Her geçen gün kendini geliştirmekte olan firmamız bu süreç içerisinde altyapısında da büyümeye giderek vermiş olduğu hizmetin kalitesini arttırmaktadır. Verdiğimiz tüm hizmetlerin 1 yıl parça ve işçilik garantisi altındadır.

Maltepe Kombi Servisi, tüm markaların bakım, montaj ve arıza giderme işlemlerini yapmaktadır.

Maltepe Kombi Servisi konusunda alanında en kaliteli hizmeti veren firmamız İstanbul Anadolu Yakası’nın her tarafına servis imkanı sunmaktadır. Kombilerinizin bakım, montaj ve arıza giderme işlemlerini en kısa süre içerisinde çözüme ulaştırıyoruz.

Marka Ayırt Etmeksizin Tüm Kombileriniz’in Bakımını ve Tamirini Yapıyoruz.
Sizin Memnuniyetiniz Bizim Önceliğimiz. Bizi Arayın : +90531 939 58 37 / +90536 347 54 97

kombi_bakim_servis

Firmamız uzun yıllardır Maltepe Kombi Servisi olarak Anadolu Yakası ‘nın tüm noktalarında satış sonrası hizmeti vermektedir. Maltepe Kombi Servisi tüm donanımsal arızaların giderilmesi için sürekli eğitimlere katılıp gelişmektedir. Bu sayede müşterilerin en huzurlu ve ferah ortamda yaşanması sağlanacaktır.

Size bir telefon kadar yakın olan Maltepe Kombi Servisi ile cihazınızın yıllık bakımlarını yaptırabilirsiniz. Bu sayede cihaz daha sağlıklı bir ısı üretimi oluşturacak. Ayrıca yapılan çalışmaların titizlikle yürütüldüğü firmamız, tüm müşterilerine standartların üzerinde bir kombi servisi hizmeti sunmaktadır.

Maltepe Bölgesi Hizmet Verdiğimiz Semtler

 1. Altayçeşme Mahallesi
 2. Altıntepe Mahallesi
 3. Aydınevler Mahallesi
 4. Bağlarbaşı Mahallesi
 5. Başıbüyük Mahallesi
 6. Büyükbakkalköy Mahallesi
 7. Cevizli Mahallesi
 8. Çınar Mahallesi
 9. Esenkent Mahallesi
 10. Feyzullah Mahallesi
 11. Fındıklı Mahallesi
 12. Girne Mahallesi
 13. Gülensu Mahallesi
 14. Gülsuyu Mahallesi
 15. İdealtepe Mahallesi
 16. Küçükyalı Mahallesi
 17. Yalı Mahallesi
 18. Zümrütevler Mahallesi