Sancaktepe Kombi Bakım Servisi

Sancaktepe Kombi Bakım Servisi

Sancaktepe Kombi Servisi; Sancaktepe kombi servisi çok kısa bir zaman dilimi içerisinde Sancaktepe’deki tüm semtlere kaliteli ve garantili Kombi servis hizmeti götürmeyi başarmıştır. Her geçen gün kendini geliştirmekte olan firmamız bu süreç içerisinde altyapısında da büyümeye giderek vermiş olduğu hizmetin kalitesini arttırmaktadır. Verdiğimiz tüm hizmetlerin 1 yıl parça ve işçilik garantisi altındadır.

Sancaktepe Kombi Servisi, tüm markaların bakım, montaj ve arıza giderme işlemlerini yapmaktadır.

Sancaktepe Kombi Servisi konusunda alanında en kaliteli hizmeti veren firmamız İstanbul Anadolu Yakası’nın her tarafına servis imkanı sunmaktadır. Kombilerinizin bakım, montaj ve arıza giderme işlemlerini en kısa süre içerisinde çözüme ulaştırıyoruz.

Marka Ayırt Etmeksizin Tüm Kombileriniz’in Bakımını ve Tamirini Yapıyoruz.
Sizin Memnuniyetiniz Bizim Önceliğimiz. Bizi Arayın : +90531 939 58 37 / +90536 347 54 97

kombi_bakim_servis

Firmamız uzun yıllardır Sancaktepe Kombi Servisi olarak Anadolu Yakası ‘nın tüm noktalarında satış sonrası hizmeti vermektedir. Sancaktepe Kombi Servisi tüm donanımsal arızaların giderilmesi için sürekli eğitimlere katılıp gelişmektedir. Bu sayede müşterilerin en huzurlu ve ferah ortamda yaşanması sağlanacaktır.

Size bir telefon kadar yakın olan Sancaktepe Kombi Servisi ile cihazınızın yıllık bakımlarını yaptırabilirsiniz. Bu sayede cihaz daha sağlıklı bir ısı üretimi oluşturacak. Ayrıca yapılan çalışmaların titizlikle yürütüldüğü firmamız, tüm müşterilerine standartların üzerinde bir kombi servisi hizmeti sunmaktadır.

Sancaktepe Bölgesi Hizmet Verdiğimiz Semtler

 1. Abdurrahmangazi Mahallesi
 2. Akpınar Mahallesi
 3. Atatürk Mahallesi
 4. Emek Mahallesi
 5. Eyüp Sultan Mahallesi
 6. Fatih Mahallesi
 7. Hilal Mahallesi
 8. İnönü Mahallesi
 9. Kemal Türkler Mahallesi
 10. Meclis Mahallesi
 11. Merve Mahallesi
 12. Mevlana Mahallesi
 13. Osmangazi Mahallesi
 14. Paşaköy Mahallesi
 15. Safa Mahallesi
 16. Sarıgazi Mahallesi
 17. Veysel Karani Mahallesi
 18. Yenidoğan Mahallesi
 19. Yunus Emre Mahallesi